برنامه های شستشوی روزانه لباس ها با ماشین لباسشویی

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

برنامه های شستشوی روزانه لباس ها با ماشین لباسشویی

برنامه های شستشوی روزانه لباس ها با ماشین لباسشویی

ادمین
1398/11/25
0
40

مختصر مقاله:
چه جنس لباسی رو با چه درجه ای بشوریم

بهترین برنامه روزمره

تمام لباس های روزمره ما الیاف مصنوعی هستند با رنگ های مختلف، بهترین برای برنامه روز مره که معمولا در تمام برند های لباسشویی طراحی و تعبیه شده است و میتوانید برای ۹۰ درصد شستشو هایتان از آن استفاده کنید برنامه Synthetic با درجه ۴۰ می باشد که مدت زمان آن حدود ۷۵ دقیقه است، این برنامه کامل ترین برنامه از لحاظ تعداد شستشو و آبکشی و خشک کردن است.
این برنامه از هر لحاظ کامل طراحی شده شستشو آبکشی و نرم کننده به این صورت که میتوانید در مخزن نرم کننده مایع نرمکننده بریزید و در آخرین آبکشی مایع را داخل میبرد. توجه داشته باشید استفاده از مایع نرم کننده اختیاری است. 
بهترین برنامه برای الیاف ظریف

برای شستشوی الیاف حریر و ظریف در ماشین لباسشویی تنوع بالایی وجود دارد ولی یکی از بهترین برنامه های شستشو که در تمام لباسشویی ها طراحی شده و میتوان به آن اعتماد کرد که به الیاف حریر ما صدمه نزنند برنامه Delicate با درجه ۳۰ میباشد که مدت زمان آن حدود ۴۵ دقیقه است. این برنامه نیز کامل ترین برنامه برای الیاف ظریف است که طوری طراحی شده که دیگ ضربه های آسیب پذیری را به الیاف وارد نکند. 
بهترین برنامه برای الیاف خشن

یکی از شستشو های سخت شستشوی الیاف طبیعی است لباسها با جنس کتان یا جین برای شستشوی لباس های جین ، کتان و لباس های کار که احتیاج به شستشوی بالایی دارند میتوانید از برنامه Cotton با درجه آب ۶۰ استفاده کنید تا شستشو به عالی ترین نحو صورت گیرد.


ماشین لباسشویی برنامه های شستشو ماشین

نویسنده:


Elham
Elham

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری