دلایل نبود گرمایش در منزل و گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

دلایل نبود گرمایش در منزل و گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری

دلایل نبود گرمایش در منزل و گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری

ادمین
1399/03/10
0
253

مختصر مقاله:

 

  • منبع برق پکیج دیواری را چک کنید

مطمئن شوید که منبع برق خانه به پکیج جریان دارد و دستگاه به خوبی تغذیه می گردد. همچنین فیوزهای مربوطه را بررسی کنید که به درستی کار می کنند. اگر متوجه شدید که یکی از فیوزها پریده است، می توانید با تعویض آن متوجه شوید که آیا مشکل همان بوده است یا خیر. اگر با تعویض فیوز همچنان مشکل شما برطرف نشد، ممکن است دلایل پیچیده تری داشته باشد که در اینصورت بهتر است با متخصصان حرفه ای و با تجربه تماس حاصل فرمایید.

 

  • منبع گاز پکیج دیواری را بررسی نمایید

از باز بودن شیر گاز به پکیج خود اطمینان حاصل کنید. اگر به وجود مشکلی در شبکه تامین گاز خود مشکوک شده اید، سریعا با اداره گاز رسانی منطقه خود تماس بگیرید.

 

  • آیا پروگرمر و ترموستات شما کار می کنند؟

از فعال بودن و روشن بودن پروگرمر خود مطمئن شوید و درجه ترموستات خود را تا حد ممکن بالا ببرید.

 

  • آیا پمپ آب پکیج به درستی و بی عیب و نقص کار می کند؟

می توانید با لمس کناره و بدنه ی پمپ دستگاه خود از کارکرد آن اطمینان حاصل کنید. اگر هیچگونه تحرکی احساس نکردید و پمپ به نظر خاموش می آمد، می توانید با شماره های درج شده در صفحه تماس بگیرید و سریعا تعمیرکار باتجربه ای را برای رفع مشکل خود پیدا کنید.

  • چراغ پیلوت پکیج را چک کنید

اگر پکیج شما دارای چراغ پیلوت است، چک کنید که روشن باشد. در صورتی که خاموش شده است، از دفترچه راهنمای دستگاه خود برای روشن نمودن دوباره آن کمک بگیرید. ممکن است برچسبی بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و دستورات لازم بر روی آن نوشته شده باشد.

در صورتی که پکیج شما چراغ پیلوت ندارد و علائمی هشداردهنده و یا کدهای خطایی بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شوند، با ریست نمودن دستگاه ممکن است مشکل شما حل شود.


دلایل نبود گرمایش در منزل و گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری تعمیرات پکیج پکیج دیواری مشکلات پکیج دلیل گرم نشدن آب توسط پکیج دیواری سایت ژور لوازم خانگی

نویسنده: الهام هستم فارغ تحصیل ارشد تجارت الکترونیک وعلاقه مند به تولید محتوا در زمینه های اموزش کار با وسایل برقی خانگی و تجربه های خانه داری


Elham
Elham

elham.saadat.mnsh@gmail.com

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری