لیست لوازم برقی ضروری در جهیزیه

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

لیست لوازم برقی ضروری در جهیزیه

لیست لوازم برقی ضروری در جهیزیه

ادمین
1399/03/06
0
142

مختصر مقاله:

اگر در شرف ازدواج هستید و قصد خرید وسایل منزل خود را دارید، قبل از شروع گشت و گذار در بازار حتماً فهرستی از لوازم مورد نیازتان را تهیه کنید. شاید به نظر کار ساده‌ای باشد، اما بلافاصله با شروع به تهیه لیست متوجه خواهید شد که با پروسه‌ای نه چندان آسان روبه‌رو هستید.

بهتر است برای جلوگیری از سردرگمی در شروع کار، ابتدا دسته‌بندی‌های زیر را داشته باشید و لوازم مورد نیاز را در زیر هر یک از این دسته‌ها قرار دهید.

  1. لوازم برقی
  2. لوازم صوتی تصویری
  3. لوازم پخت و پز
  4. لوازم آشپزخانه
  5. مبلمان و لوازم چوبی
  6. منسوجات
  7. خرده ریزه های واجب

البته بر اساس سلیقه خود می‌توانید این دسته‌بندی‌ها را تغییر دهید و یا برای راحتی هر چه بیشتر،‌ در زیر این دسته‌ها نیز، دسته‌بندی‌های دیگری اضافه کرده و لوازم را در زیر آن‌ها   لیست کنید.

خوب حالا شروع کنید به پر کردن این لیست البته بر اساس سبک زندگی که تا به الان داشتید بعنوان مثال  اگر ادمی هستین همیشه دوست دارین صبح ها نون داغ بخورین وسیله ای مثه توستر نان یا اون توستر رو حتما یاداشت کنید یا اگر سیب زمینی سرخ کرده دوست دارین حتما سرخ کن یا مولتی کوکر رو هم اضافه کنید.


لیست لوازم برقی ضروری در جهیزیه لیست ضروری جهیزیه لیست جهیزیه جهیزیه لوازم خانگی راهنمای خرید جهیزیه جهیزیه مناسب سایت ژور

نویسنده: الهام هستم فارغ تحصیل ارشد تجارت الکترونیک وعلاقه مند به تولید محتوا در زمینه های اموزش کار با وسایل برقی خانگی و تجربه های خانه داری


Elham
Elham

elham.saadat.mnsh@gmail.com

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری