یک بخارشوی خوب بایستی چه امکاناتی داشته باشد؟

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

یک بخارشوی خوب بایستی چه امکاناتی داشته باشد؟

یک بخارشوی خوب بایستی چه امکاناتی داشته باشد؟

ادمین
1399/04/09
0
56

مختصر مقاله:
امکانات لازم برای یک بخارشوی مناسب

تنوع سری‌ها و کیفیت ساخت آن‌ها باعث می‌شود تا بتوانید پیش‌بینی بهتری نسبت به عملکرد دستگاه داشته باشید یا حتی بررسی کنید مدل انتخابی شما برای فرش‌ها، شیشه، دیوار‌ها، مبلمان، سرامیک و درز‌ها سری مناسبی را داشته باشد. این سری‌ها باعث می‌شوند تا کارایی شما در تمیز کردن خانه بالاتر برود، شما می‌توانید برای هر سطح از وسایل و تجهیزات مخصوص آن استفاده کنید، که در این صورت میزان پاک‌کنندگی و سرعت آن نیز بیشتر می‌شود. مثلاً اگر می‌خواهید از بخارشوی برای تمیز کردن فرش استفاده کنید، باید سری‌های مخصوص آن وجود داشته باشد. برس، شیشه‌شوی و دسته‌های مختلف برای پاک کردن قسمت‌های مختلف می‌تواند کارایی شما را بالاتر ببرد.

سیستم ضد چکه:

خروج آب به همراه بخار یکی از مشکلاتی است که اکثر بخارشوی‌ها دارند. بخارشوی‌های بی‌کیفیت، در هنگام خروج بخار مقداری آب را نیز به بیرون نشت می‌دهند؛ که این کار باعث خیس شدن سطح موردنظرتان و درنهایت لک بر روی آن می‌شود. درصورتی‌که سیستم شما دارای قابلیت ضد چکه باشد، این قابلیت مانع از نشت آب به بیرون خواهد شد.

دکمه تنظیم درجه بخار:

روی برخی از دستگاه‌های جدید قابلیت تنظیم درجه حرارت بخار خروجی وجود دارد که یکی از فاکتورهای کلیدی به حساب می‌آید، مثلا برای تمیز کردن لکه‌های چربی می‌بایست از بخار با درجه‌ی حرارت بالاتری استفاده کرد.

دکمه اتوماتیک خروج بخار:

در مدل‌هایی که دارای دکمه اتوماتیک هستند نیازی به نگه داشتن شاسی برای خروج بخار نیست، در این صورت به راحتی می‌توانید سطح مورد نظر را تمیز کنید.


یک بخارشوی خوب بایستی چه امکاناتی داشته باشد؟ امکانات لازم برای یک بخارشوی مناسب بخارشوی خوب بخارشوی جهیزیه جهیزیه مناسب سایت ژور لوازم خانگی راهنمای خرید جهیزیه راهنمای خرید بخارشوی

نویسنده:


Elham
Elham

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری