علت بوق زدن ممتد اتو پرس و راه های برطرف کردن آن

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

علت بوق زدن ممتد اتو پرس و راه های برطرف کردن آن

علت بوق زدن ممتد اتو پرس و راه های برطرف کردن آن

ادمین
1399/05/26
0
122

مختصر مقاله:
هر وسیله ای بعد از مدت ها استفاده دچار مشکل یا خرابی می شود. که باید حتما از جهت فنی مورد بررسی قرار گیرد. یکی از این مشکلات بوق زدن اتو پرس می باشد. که بایستی علت بوق زدن اتو پرس را فهمید.

جلوگیری از بوق زدن ممتد اتو پرس

برای جلوگیری از مشکل بوق زدن ممتد اتو پرس پیشنهاد می کنیم که با فاصله معینی در ماه، حداقل ۴ بار در ماه از اتو پرس استفاده کنید. بدین ترتیب موجب می شود تا سیستم برد الکتریکی و بخار دستگاه تقویت شده و دچار آسیب دیدگی نشود. برای این که دستگاه عمر بیشتری پیدا کند، باید به یک سری نکات در مراقبت از اتو پرس توجه ویژه داشته باشید:

  • محافظ برق استاندارد با جلوگیری نمودن از نوسانات برق، از صدمات وارد به سیم کشی و برد اتو پرس جلوگیری میکند.
  • در اتوی پرسی از آب شهری استفاده نکنید زیرا دارای گل و املاح می باشد. بایستی از آب مقطر و یا آب جوشیده شده استفاده کنید. استفاده از آب مقطر باعث جلوگیری از ته نشین شدن املاح محلول در آب که موجب رسوب گرفتگی در نقاط مختلف دستگاه اعم از فیلتر، پمپ، سنسور ها، شیلنگ ها، واسطه ها، صفحه های اتوپرس و آب بندی های آن می شود.
  • نکتۀ دیگر در خصوص اتو پرس، ابر و روکش دستگاه می باشد. ابر سالم با خاصیت ارتجاعی که دارد موجب می شود تا چروک لباس به سهولت باز شود که این امر در مصرف برق، زمان و تسهیل در اتو کردن تاثیر بسزایی دارد. اتویی را خریداری کنید که دارای ابر با کیفیت باشد. انجام درست این موارد علت بوق زدن اتو پرس را برطرف می نماید.

 

برطرف کردن بوق ممتد اتو پرس

برطرف کردن مشکل بوق زدن اتو پرس

برد الکترونیکی پیچیده‌ترین قسمت اتوی پرسی می باشد که دارای بخش‌های الکتریکی و مکانیکی می باشد. برد الکترونیکی بر روی دستگاه قرار دارد. تنوع مختلف برند های اتو پرسی و نحوه‌ی کارکرد با آن‌ها به خصوص انواع پرس دار و اتوهای دارای مخزن بخار، تعمیر آن‌ها را به یک کار کاملاً تخصصی تبدیل کرده است. همیشه سعی کنید برند سازنده ای از اتوی پرسی را خریداری نمایید که دارای کارت گارانتی باشد و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی ارائه دهد.

 

 

 


علت بوق زدن ممتد اتو پرس و راه های برطرف کردن آن مشکلات اتوپرس اتوپرس راهنمای اتوپرس برطرف کردن مشکلات اتوپرس راهنمای لوازم خانگی لوازم خانگی تعمیرات لوازم خانگی

نویسنده:


Elham
Elham

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری