راهنمای خرید مایکروویو

بلاگ آموزشی ژور

بهترین مفید ترین مطالب آموزشی را در ژور بخوانید

راهنمای خرید مایکروویو

راهنمای خرید مایکروویو

ادمین
1399/03/12
0
249

مختصر مقاله:
هنگام خرید مایکروویو حتما نکات زیر رو مدنظر داشته باشید بعد خرید کنید

مایکروویوها به جهت سرعت در گرم کردن و پخت انواع مواد غذایی، محبوبیت بسیار زیادی در بین خانواده ها پیدا کرده اند. استفاده از مایکروویو علاوه بر سرعت در پخت، باعث کاهش مصرف انرژی خواهد شد. به عنوان مثال زمانیکه به یک لیوان آب جوش نیاز دارید لازم نیست که یک کتری آب را بر روی اجاق بجوشانید.

اولین نکته به هنگام خرید یک مایکروویو مناسب، توجه به ابعاد و حجم مفید آن می باشد که می باست آن را براساس نیاز خود و سایز ظروفی که می خواهید در داخل آن قرار دهید انتخاب کنید. حجم داخل مایکروویو را بر اساس لیتر تعیین می کنند که در بازه ای بین ۱۷ تا حدود ۵۰ لیتری در بازار موجود می باشند.

نکته قابل توجه دیگری که در ظاهر مایکروویو باید مورد توجه قرار گیرد، جهت باز شدن درب دستگاه می باشد. در برخی مدل ها درب به صورت چپگرد و یا راستگرد طراحی شده و در برخی دیگر به سمت روبرو باز میشوند؛ باید توجه داشت که نوع جهت باز شدن متناسب با محل قرارگیری مایکروویو باشد.

نکته دیگر، تعداد برنامه های پخت می باشد. باید توجه داشت که لزوماً تعداد زیاد برنامه ها به معنای بهتر بودن مایکروویو برای شما نیست، و باید مایکروویوی را خرید که تعداد و نوع برنامه های آن متناسب با نیازهای شما باشد. در ادامه به تشریح برخی از اصلی ترین عملکردهای مایکروویوها می پردازیم.

به غیر از عملکرد مایکرو، ۲ قابلیت گریل و کانوکشن نیز از ویژگی های بکار گرفته شده در این دستگاه می باشند. از سیستم گریل به منظور حرارت دادن سطح مواد غذایی استفاده می شود و عملکرد سیستم کانوکشن نیز بوسیله ایجاد هوای گرم توسط فن های داخل محفظه به پخت بهتر و سریع تر مواد غذایی کمک می کند. عملکرد پخت ترکیبی که در برخی مدل ها بکار رفته است به این صورت می باشد که عملیات پخت مایکرو با یکی از سیستم های گریل و یا کانوکشن جهت بهبود پخت ادغام می شوند.
سایر ویژگی هایی که در مایکروویوها به کار گرفته می شوند شامل: قابلیت یخ زدایی، جوجه گردان و قابلیت بخارپز کردن می باشد.


مایکروویو خریدمایکروویو راهنمای خرید مایکروویو وسایل خانگی مایکروفر سایت ژور جهیزیه راهنمای خرید لوازم خانگی لوازم خانگی پرفروشترین مایکروویو سال راهنمای خرید جهیزیه بهترین مایکروویوها

نویسنده: الهام هستم فارغ تحصیل ارشد تجارت الکترونیک وعلاقه مند به تولید محتوا در زمینه های اموزش کار با وسایل برقی خانگی و تجربه های خانه داری


Elham
Elham

elham.saadat.mnsh@gmail.com

هشدار! کاربر گرامی برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
عضویت ورود به حساب کاربری